KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17514318

nr 1751 4318

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 70,20x27 cm, yttermått inklusive ram: 52x42

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:29:29

15/12 10:02:01 1      Vinnande bud

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz